Hale CROSCO, Radnička cesta b.b, Ivanić Grad

Dvije hale u industrijskoj zoni Ivanić Grada izvedene su kao prefabricirani objekti od travnja 2008. do svibnja 2009. godine. Hala 33 je objekt tlocrtnih dimenzija 60,54 x 25,25 m i građena je na dva kata. Jednostavna je i funkcionalna; fasade su prekrivene limenim oplatama, raščlanjene redom pravokutnih prozora s metalnim roletama, metalnim stubištima i vratima, a ukrašene su žutim limenim nadprozornicima, nadvratnicima te žutim i crnim krovnim vijencem. Ima rizalitno istaknuti ulazni dio na kojega se nadovezuje na četiri stuba uzdignuta altana s terasom na vrhu osigurana metalnom ogradom.
U prizemlju ove hale nalazi se servis elektrokarotaže, a na katu su smješteni laboratoriji i uredske prostorije. Unutrašnji prostori su funkcionalni, lišeni svake dekoracije izuzev zidova hodnika koji su u gornjem dijelu raščlanjeni većim prozorima, a u donjem obojeni u svijetlo plavu boju. Prostori su pregledni i dobro su osvijetljeni, to je posebice vidljivo u hodnicima koji su pokriveni krovnim pokrovima od bijelih plastičnih ploča. Hala 32 tlocrtnih je dimenzija 66,08 x 26,28 m i izvedena je kao prostor za potrebe održavanja rudarske opreme. Prostrana je i dobro osvijetljena kako rasvjetom tako i otvorom po sredini krovišta. Ukupna izvedena površina objekata je cca 4800,00 m². U sklopu kompleksa izvedena je i prometnica sa 128 parkirnih mjesta.

Hale CROSCO