Pliva Hrvatska d.o.o., Zagreb

Za vodeću farmaceutsku tvrtku PLIVA Hrvatska d.o.o., ING-GRAD d.o.o. već posljednjih nekoliko godina sudjeluje u nizu važnih i zahtjevnih projekata. Izdvojiti se mogu projekti: uređenje poslovnih prostora u upravnoj zgradi u Ulici grada Vukovara 49, projekt adaptacije distribucije vode, uređenje pogona za proizvodnju infuzijskih otopina, pilotno postrojenje za monoklonska antitijela, rekonstrukcija kanalizacijskog sustava u Hrvatskom Leskovcu, uređenje pogona injekcija te izgradnja višenamjenskog biofarmaceutskog postrojenja u Savskom Marofu. Za tvrtku PLIVA Hrvatska d.o.o., tvrtka ING-GRAD d.o.o. vodila je uređenje praonice, adaptaciju distribucije vode, pogona injekcija i adaptaciju pilotnog postrojenja za monoklonska antitijela.

Pliva Hrvatska